Kampüsaray Öğrenci Yurtları, İstanbul’da Fındıkzade, Avcılar ve Beyoğlu olmak üzere 3 şubesi bulunanüniversite öğrencileri ve akademisyenler için ‘otel konforu ve ev sıcaklığında’ hizmet sunan ülkemizin ilk A+ plus öğrenci yurdudur. Kampüsaray Fındıkzade Kız Öğrenci Yurdu, tramvay durağının hemen karşısında yer almasıyla ulaşımı kolay bir noktadır. İstanbul Üniversitesi Beyazıt Merkez Yerleşkesi’nin çok kısa sürede ulaşım sağlanabilir.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olan Kampüsaray Öğrenci Yurtları hiçbir şekilde siyasi düşünce veya cemaatle ilişkili değildir.

Yurtlarımız misafirlerimizin ihtiyacı olan tüm detaylar düşünülerek dizayn edilmiş olup, üniversitelere olan yakınlığı ve her bütçeye uygun oda tipleri ile eğitim yaşamı boyunca konaklama imkanı sunmaktadır.

Sıcak su, elektrik, ısınma, kablolu-kablosuz internet, ring servis ve temizlik hizmetleri gibi maliyetleri misafirlerimize yansıtmadan deprem ve bina güvenliğini ön planda tutarak misafirlerimizin güvenli ve konforlu bir akademik yaşam sürdürmesi sağlanmaktadır.

Yurtlarımız Etüd Odası-Kütüphane, Bilgisayar Odası, Spor Salonu, Cep Sineması, Hamam, Sauna, Cafe, Yemekhane, Hobi Mutfağı, Teras Bahçe-Kış Bahçesi, Çamaşır-Ütü Odası, Valiz Odası, Revir gibi geniş sosyal imkanlara sahiptir.

Fiyat sor, bilgi al!

İletişim Bilgileri

Telefon: 0212 530 73 00 / 0212 530 73 01
Adres: Şehremini Mah. Turgut Özal Millet Cd. No: 85 Fındıkzade – Fatih – İstanbul